Witajcie!

Czy słyszałeś już o systemie RolnikON? W ramach porozumienia o partnerstwie pomiędzy Związkiem Ochotniczych Straży Pożarnych RP a Polskim Instytutem Rolnictwa chcielibyśmy zaprosić Was do rejestracji w internetowym systemie do zarządzania gospodarstwem rolnym – RolnikON. Rejestracja w programie RolnikON jest całkowicie darmowa do 1 października 2014 roku. W celu promowania wykorzystania nowych technologii przygotowaliśmy dla strażaków OSP także specjalne kody, które umożliwią darmowe korzystanie przez kolejne 3 miesiące.

Aby otrzymać kod promocyjny, wystarczy, że zgłosisz się do nas na adres osp@rolnikon.pl. i prześlesz w mailu swoje imię i nazwisko oraz miejscowość i nazwę jednostki OSP, do której należysz.

RolnikON to innowacyjne rozwiązanie dla każdego gospodarstwa rolnego, jakiego nie znajdziesz nigdzie indziej. Jest to system, którego celem jest efektywne zarządzanie uprawą, magazynowanymi materiałami, hodowlą, a co za tym idzie również energią i czasem użytkowników. RolnikON został stworzony dla osób, które chcą zwiększać efektywność swojej działalności rolnej w prosty i przyjemny sposób.

Zachęcamy również do obejrzenia filmiku opisującego działanie systemu RolnikON:

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ FILMIK